مسترکارت چیست و نحوه دریافت آن چگونه است؟

Home » بلاگ » مسترکارت چیست و نحوه دریافت آن چگونه است؟

مسترکارت و چگونگی دریافت آنکارت اعتباری مستر کارت یک نوع کارت‌ پرداخت الکترونیکی است که به منظور اجرای تراکنش‌ها از شبکه وسیع مستر کارت بهره می برد. در واقع این کارت‌ها می‌توانند از انواع کارت‌های اعتباری، اقساطی و پیش‌پرداختی باشند و برای بسیاری از افراد بسیار مفید واقع شوند. ما نیز در این مقاله سفرستان قصد داریم به موضوع اینکه مستر کارت چیست و ویزا کارت چه کاربردهایی دارد بپردازیم. استفاده از کارت‌های اعتباری مالیِ متصل به شبکه بانکی جهانی یکی از اساسی‌ترین نیازهای امروزی است. اینکه این کارت‌ها اصلاً به چه دردی می‌خورند؟ چه ویژگی‌هایی دارند؟ در کجا استفاده می‌شوند؟ و چگونه می‌توانیم این کارت‌ها را داشته باشیم؟ جوابی تمامی این سؤال‌ها را تک به تک در ادامه توضیح خواهیم داد.

مزایای مستر کارت و ویزا کارت این است که کارمزدهای ناچیز دارد، می‌توانید به صورت روزانه صورت حساب رایگان دریافت کنید، از دستگاه‌های خودپرداز (ATM) در بیشتر کشورهای جهان می‌توانید وجه نقد دریافت کنید، از تمامی فروشگاه‌های بین‌المللی خرید کنید، از همه فروشگاه‌های اینترنتی آنلاین خرید کنید، با شرکت‌های بین‌المللی تبادل مالی داشته باشید و از شعب ارزی بانک‌های بین‌المللی، صرافی‌ها و بانک‌های اینترنتی پول انتقال دهید.

اما با وجود چنین مزایای فراوانی، به علت محدودیت‌های مختلف، امکان دسترسی به کارت‌های مالی جهانی در کشور ما دشواری‌های زیادی دارد و به خاطر چنین محدودیت‌هایی، برخی از مؤسسات و شرکت‌های مختلف در ایران، اقدام به صدور مستر کارت از طریق بانک‌های کشورهای خارجی کرده‌اند.

Posted on
در حال بارگذاری